Drinki z białym rumem

Old rose daiquiri drink – składniki i przepis

Old rose daiquiri drink – składniki

  • 60 ml białego rumu
  • 30 ml soku z limonki
  • 20 ml syropu truskawkowego
  • 5-6 truskawek (mogą być mrożone )
  • kostki lodu (5-6 kostek)

Old rose daiquiri – przepis

Nasz napój przygotowujemy w blenderze. Do blendera wkładamy kostki lodu i truskawki a następnie wlewamy rum, sok z limonki, syrop truskawkowy i wszystko razem miksujemy. Wlewamy do kieliszka i dekorujemy kawałkami truskawek.

old rose daiquiri

Old rose daiquiri drink

Old rose daiquiri przepis na jedną z mrożonych odmian daiquiri. Gdyż w jej skład wchodzi bardzo drobno pokruszony lód drink możemy przygotowywać w blenderzę aby nie kruszyć osobno lodu i otrzymamy konsystencję podobną do smoothie . Old rose daiquiri drink powstał na bazie truskawki.

Podsumowanie

Old rose daiquiri drink jest bardzo dobry mrożonym napojem alkoholowym. Nadaję się na ciepłe upalne dni na plaży czy też na imprezy. Old rose daiquiri przepis jest bardzo łatwy i szybki w przygotowaniu. Podobnym do tej wariacji klasycznego daiquiri jest Mulata daiquiri. Mieszanki te posiadają jeszcze kilka ciekawych przepisów jednym z popularniejszych poza klasykiem będzie Daiquiri Truskawkowe które jest niesamowite, znajdziecie na naszej stronie jeszcze kilka przepisów takich jak Peach Daiquiri czy też zupełnie inny w smaku Hemingway Daiquiri. Mając taką bazę będziecie w stanie dogodzić potrzebom większej grupie osób i z pewnością będziecie za to bardziej szanowani. Przygotowanie tych drinków jest zbliżone i wystarczy wam zapamiętać jeden przepis aby móc rozwijać zwoje barmańskie umiejętności oraz smaki. Oczywiście to nie są wszystkie wariacje daiquiri i możecie mieszać w nich wszelkiego rodzaje owoce.
Smacznego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *