Drinki z białym rumem

Peach daiquiri drink – przepis i składniki

Drink peach daiquiri – składniki

  • 60 ml białego rumu
  • 20 ml likieru brzoskwiniowego (soku z brzoskwini)
  • 20 ml soku z limonki
  • 20 ml syropu cukrowego
  • 60 ml przecieru z brzoskwini
  • kostki lodu

Drink peach daiquiri – przepis

Peach daiquiri drink wszystkie dodatki wrzuć razem do blendera z kostkami lodu oczywiście mieszając w blenderze możemy po prostu wrzucić do niego kawałki brzoskwini. Podajemy w kieliszku oraz dekorujemy kawałkiem brzoskwini.

peach daiquiri drink

Drink peach daiquiri

Peach daiquiri drink to jedna z odmian daiquiri poza peach daiquiri drink mamy również avocado daiquiri, banana daiquiri, hemingway daiquiri i strawberry daiquiri są to najpopularniejsze odmiany owocowe daiquiri ale możemy zrobić je z każdym rodzajem owoców. Ale tutaj zajmiemy się peach daiquiri drink którego głównymi składnikami jest rum, sok z limonki, cukier i oczywiście sok z brzoskwini oraz przecier z brzoskwini.

Podsumowanie

Drink peach daiquiri jest bardzo łatwym w przygotowaniu drinkiem i bardzo smacznym. Mieszanka jest dobrym drinkiem na plażę i ciepłe dni przy grillu. Jest to wariacja klasycznego daiquiri i posiada on wiele różnych i ciekawych odmian jakie znajdziecie na naszej stronie. Jednym z popularniejszych drinków z tej serii jest truskawkowe daiquiri, a kolejnym przykładem na mrożoną mieszankę będzie Mulata Daiquiri. Drinki te idealnie wkomponują się na wszelakie przyjęcia czy też posiadówki ze znajomymi. A przygotowanie tych drinków nie zajmie wam dużo czasu i będziecie mogli się cieszyć miło s pędzonym czasem w doborowym gronie.  Smacznego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *