Drinki z białym rumem

Daiquiri truskawkowe – przepis i składniki

Daiquiri truskawkowe – składniki

  • 40 ml białego rumu
  • 5 ml syropu cukrowego
  • 20 ml soku z limonki
  • kilka truskawek ( 5 – 6 szt)
  • kruszony lód (5-6 kostek)

Daiquiri truskawkowe – przepis

Daiquiri truskawkowe przepis jest bardzo łatwy gdyż polega on na zmieszaniu rumu białego, syropu cukrowego ( możemy użyć zwykłego cukru), soku z limonki, i kilku truskawek (możemy użyć świeże jak i zmrożone) i na koniec wrzucamy kostki lodu. Całość blendujemy do otrzymania jednolitej cieczy. W przypadku dodania cukru blendujemy do momentu rozpuszczenia się cukru.

truskawkowe daiquiri

Daiquiri truskawkowe słodki i zmysłowy drink

Truskawkowe daiquiri to jedna z owocowych odmian klasycznego daiquiri. Jest to moje ulubiony rodzaj daiquiri. Truskawkowe połączenie z rumem jest niesamowite. Daiquiri truskawkowe przepis jest łatwy i szybki w przygotowaniu i zarazem bardzo smacznym połączeniem. Strawberry daiquiri jest napojem dobrym dla każdego , a w szczególności dla Pań.

Podsumowanie

Daiquiri truskawkowe przepis jest bardzo przyjemny a składniki są łatwo dostępne. Mieszanka jest bardzo słodkim i oryginalnym smakiem polskiej truskawki. A sam przepis jest niemal bardziej popularny od klasycznej wersji Daiquiri, na naszej stronie znajdziecie również przepisy na Mulata daiquiri czy też Hemingway daiquiri. A przepisem najbardziej zbliżonym do przedstawionego powyżej będzie Old Rose Daiquiri. Operując taką ilością przepisów które są bardzo podobne będziecie mogli się popisać dużą pulą rozmaitych wariacji daiquiri. W taki sposób będziecie w stanie rozkręcić każdą imprezę i dobrze się bawić.
Smacznego !!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *