Drinki na halloween,  Drinki na sylwestra,  Drinki świąteczne,  Drinki z ciemnym rumem,  Drinki z sokiem żurawinowym

Rumberry Punch – składniki i przepis

Potrzebne składniki do przygotowania:

  • 35 ml ciemnego rumu
  • 100 ml soku z żurawiny
  • 100 ml piwa imbirowego
  • kostki lodu

Rumberry Punch – przepis

Wszystkie składniki przed przygotowaniem należy schłodzić. Następne schłodzony rum, sok z żurawiny i piwo imbirowe wlewamy do szklanki i mieszamy dodajemy lód i gotowe. Całość możemy przygotować w większej ilości i podać w dzbanku lub w misce na poncz.

rumberry punch

Podsumowanie

Rumberry punch przepis jest bardzo łatwy w przygotowaniu i możemy przygotować go w większej ilości, które idealnie nada się na różnego rodzaju imprezy. Rumberry punch składniki są łatwe do zdobycia, a połączenie rumu, soku z żurawiny i piwa imbirowego jest idealnym połączeniem na wszelkiego rodzaju przyjęcia. Poncz wykonasz w bardzo łatwy sposób i w krótkim czasie przygotujesz dużą ilość wyśmienitego napoju.

Jeżeli natomiast szukasz innego połączenia z sokiem żurawinowym to zapraszam na stronę na której znajdziesz wiele innych propozycji na tego rodzaju drinki. Od nas możemy polecić wam bardzo lubiany drinka jakim jest The Passion, który jest ciekawą mieszanką soku z tequilą. Każdy z tych drinków idealnie pasuje ze sobą i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *