Drinki z ciemnym rumem,  Drinki z sokiem pomarańczowym

Painkiller drink – składniki i przepis

Painkiller drink – składniki

  • 60 ml ciemnego rumu
  • 20 ml soku pomarańczowego
  • 80 ml soku z ananasowego
  • 20 ml kremu kokosowego
  • gałka muszkatołowa
  • kostki lodu

Painkiller drink – przepis

Do szejkera włóż kostki lodu następnie wlewamy rum, sok z pomarańczy, sok z ananasa i krem kokosowy i mocno wstrząśnij. Przelej przez sitko do wysokiej szklanki którą należy przed nalaniem schłodzić. Po przelaniu posypać gałką muszkatołową.

painkiller drink

Podsumowanie

Painkiller powstał w latach 70 XX w. przepis na niego stworzył Daphne Henderson w Soggy Dollar Bar w White Bay na wyspie Jost Van Dyke na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych.

Wyśmienity Painkiller drink przepis na ten napój nie jest skomplikowany i z pewnością wykonasz go sam w warunkach domowych. Jest to idealne połączenie rumu z egzotycznymi owocami. Painkiller drink składniki nie powinny sprawić Ci problemu w nabyciu i będziesz mógł się cieszyć tym pysznym napojem.  Jest to bardzo ciekawa mieszanka, jeśli jednak szukacie czegoś innego w egzotycznych smakach możemy wam serdecznie polecić mieszankę jaką jest Pina colada oraz jej ciekawy zamiennik kiwi colada. Oba te przepisy są pyszne i znane na całym świecie. Oraz wiele innych przepisów jakie znajdziecie na naszej stronie. Każdy z tych drinków idealnie wkomponuje cię na wszelkiego rodzaju imprezy basenowe czy też na plaży, jak i do odpoczynku w ciszy i spokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *