Brak klasy,  Drinki z szampanem,  Drinki z wódką

Drink flirtini – składniki i przepis

Drink flirtini – składniki

  • 80 ml szampana
  • 40 ml soku ananasowego
  • 20 ml wódki
  • 20 ml cointraeu

Flirtini drink – przepis

Przeważnie podawany w kieliszku. Przepis na drink flirtini jest bardzo prosty do kieliszka wlewamy wódkę, sok pomarańczowy oraz cointraeu, a na samym końcu należy wlać szampana. Pamiętaj o zachowaniu proporcji składników, aby uzyskać odpowiednie połączenie się ze sobą tych elementów. Drink możemy udekorować kawałkiem ananasa lu wisienką koktajlową.

Flirtini drink

Podsumowanie

Cocktail flirtini to bardzo ciekawa mieszanka, która to posiada kilka swoich odmian. Ten drink zyskał popularność dzięki serialowi “Seks w Wielkim Mieście”, w którym to jest on spożywany przez główne bohaterki.
Przygotowanie tego drinka nie zajmie ci dużo czasu, a jest to bardzo ciekawa mieszanka z szampanem oraz wódką. Drink flirtini składniki na tego pysznego drina nie są zbyt egzotyczne więc z łatwością je nabyjesz. Jeśli nie trafia do ciebie połączenie szampana z wódką to możemy wam polecić inne przepisy jakie możecie znaleźć na naszej stronie. Między innymi bardzo popularna mieszanka jaką jest Mimoza oraz jedna z jej odmian Megmosa. Operują na tych przepisach jesteście w stanie rozkręcić niejedno przyjęcie czy też zaproponować znajomym ciekawe mieszanki z szampanem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *