Drinki z kawą,  Drinki z tequilą

Brave Bull drink – składniki i przepis

Brave Bull drink – składniki

  • 40 ml tequili bianco
  • 20 ml likieru kawowego
  • 3-4 kostki lodu

Brave Bull drink – przepis

Przepis na tego interesującego i fajnego do przetestowania drinka jest bardzo prosty. Do szklanki wkładamy kostki lodu, następnie wlewamy tequilę i likier kawowy. Mieszamy przez około 10 sekund do momentu otrzymania jednolitej barwy.

brave bull drink

Podsumowanie

To bardzo ciekawy drink to kolekcji naszych imprezowych drinków lecz ten nada się niemal na każdą okazję i warto go mieć w swoim rękawie :). Dla fanów tequili połączenie z aromatem kawy jest idealne w smaku. Brave bull drink przepis na niego jest bardzo prosty i jesteśmy go w stanie przygotować w chwilę. Brave bull drink składniki również są łatwe do nabycia i inspirujące do tworzenia ciekawych drinków.

Podobnymi mieszankami jakich możecie doświadczyć na tej stronie są drinki na bazie wódki i mamy tutaj dwie wersje czyli Black Russian oraz White Russian. Znajdzie się również coś na bazie ciemnego rumu a mianowicie Mulata Daiquiri. Operując na tych przepisach możecie zaciekawić nimi większą ilość osób. Wszystko, czego potrzebujesz, to odrobina Kahlua (lub ulubionego likieru kawowego ), aby w zabawny sposób urozmaicić ofertę napojów na spotkania ze znajomymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *